Jak na weby a e-shopy na Wordpressu

Šablony e-mailů

Asi každý z nás posílám e-maily které se opakují. Psát je neustále dokola je ztráta času. Někdo to řeší tak, že si je uloží do počítače a pak kopíruje. Existuje ještě snadnější cesta. Tou jsou předpřipravené e-maily. Tato funkce je dostupná pro ty co používají Gmail. Nikdo jiný pokud vím tuto možnost nenabízí.

Funkci musíte ve svém Google účtu nejdříve zapnout. Otevřete si Gmail a klikněte vpravo nahoře na ozubené kolečko a pak na Zobrazit všechna nastaveníPokročilá nastavení a zapněte Šablony.

Vytváření šablon je velmi snadné. Postup je úplně stejný jako když chcete napsat e-mail. Klikněte tedy na Nová zpráva a vyplňte vše kromě pole Komu. Pak vpravo dole klikněte na ikonku tří teček. Z nabídky vyberte ŠablonyUložit koncept jako šablonuUložit jako novou šablonu. Vytvořenou šablonu si pojmenujte a uložte.

Když chcete předpřipravený e-mail použít otevřete si okno pro psaní nové zprávy vpravo dole kliknete na tři tečky a šablonu vyberte. Jednoduchá funkce šetřící spoustu času.

V případě, že děláte hromadné rozesílky e-mailů je toto řešení samozřejmě nedostačující. V dalším článku o e-mailech popíší jak to vyřešit. Nástroj a postup který popíšu je zdarma. Nejdříve vyjde článek s postupem jak vkládat na web soubory ke stažení.

    Potřebujete toto nastavení? Napište. Ozvu se Vám do 48 hodin.


     
    Wpnavody.cz